Opinie użytkowników o towarze:

2021-02-12 12:04:46
Witam serdecznie :) od 4 tygodni biorę narine i narine forte, jeszcze plus i pierwsza kuracja za mną. Ponadto dołączyłam tabletki - pół roku temu walczyłam z Helicobacter pylori. Mam problemy z niedoczynnością tarczycy - ledwo ureguluję wyniki to znowu skaczą w górę, hashimoto i za wysoką prolaktyną. Ogólnie dzięki kuracji czuję się nareszcie lepiej. W końcu wypróżniam się normalnie, trawienie działa, wraca odporność, oczy przestają być tak okrutnie suche.
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona :)
2021-02-12 10:42:39
Od urodzenia mam duże problemy z całym układem trawiennym. Chodzenie do toalety było zawsze dla mnie tortura, ponieważ czasem po tygodniu niewypróżniania się było to bardzo bolesne... mimo iż jadam 2-4 jabłek dziennie, śliwki suszone i naprawdę ogromną liczbę warzyw.... nic nigdy nie pomagało. Otręby nie zdziałały nic... 2 lata temu przestalam jeść mięso i już po tygodniu zauważyłam ogromną różnicę w zachowaniu mojego brzucha.... do toalety zaczęłam chodzić codziennie lub czasem co dwa dni.... parę miesięcy temu zamówiłam kurację "Standard" by zobaczyć czy naprawdę cos w tym jest.... no i okazało się, że to nie jest ściema.....pierwsze 2 dni nie było różnicy, co jest normalne.... od trzeciego dnia zaczęły się zmiany, chodziłam do toalety 3 razy dziennie.... mój zawsze spuchnięty brzuch zaczął opadać.... Nie schudłam ani grama ale zgubiłam 1 rozmiar ciuchów... wszyscy zauważyli różnice.... Po 6 tyg. kuracji przyszła przerwa..... ... 6 tydzień był najgorszy.... od wczoraj biorę na nowo Narine i już czuje różnicę... polecam
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy za życzliwą opinię :) cieszymy się , że nasz produkt Pani pomógł i polecamy się na przyszłość :)
2021-02-12 09:20:33
Witam. W sierpniu ub. przeszedłem zakażenie bakteria New Delhi. Wywołała ona u mnie zapalenie płuc i opłucnej. Po wyjściu ze szpitala po miesiącu izolacji zostałem nosicielem NDM-1. Następnie rozpocząłem kurację Narine. Stosowałem niebieski po 9 kapsułek dziennie przez 6 tygodni oraz 2 tygodnie Forte po 6 kapsułek dziennie i kolejno 2 tygodnie plus po 6 kapsułek dziennie. Jestem przekonany że dzięki tej kuracji NDM zniknął już po 3 miesiącach od wyjścia ze szpitala - potwierdzone kilkoma wymazami w tym samym laboratorium co wcześniej stwierdziło obecność tej bakterii.
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy, że podzielił się Pan z nami swoją historią :)