Opinie użytkowników o towarze:

2021-03-09 10:39:11
Zrobiłam wczoraj jogurt ściśle wg zaleceń, w jogurtownicy (trzymałam 8,5 godz.) i nie wyszedł. Słoiczki były dobrze umyte i wyparzone w piekarniku. Po otwarciu słoiczka jest ok. centymetra śmietany a pod tą warstwą biała woda. Po wymieszaniu konsystencja nadal jest płynna. Robiłam z mleka od krowy, które wcześniej zostało przegotowane. Czy jest szansa, że jogurt jeszcze zgęstnieje, czy nadaje się już tylko do wyrzucenia?
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy za opinię:) jogurt proszę wymieszać i wstawić do lodówki na min. trzy godziny, bo napewno nie zmarnował się. Na efekt końcowy mają wpływ warunki, temperatura, sterylność naczyń oraz produkty.
2021-02-11 14:34:24
Zakupiłam jogurt i mleko zsiadłe dla siebie , a kapsułki dla wnuków. Na śniadanko zjadam musli własnej roboty z jogurtem lub zsiadłym mlekiem( nie widzę różnicy w konsystencji) z jednym słoiczkiem takim jak jest w jogurtownicy (zjadam tylko zawartość , a słoiczek zostawiam w spokoju!). To jest pyszne. Zastanawiam się nad kupnem kapsułek dla siebie, aby wzmocnić działanie probiotyku. Z tego co wiem w jednym opakowaniu jest 30 kapsułek - czy mam rację? Mam nadzieję, że w Polsce ten probiotyk będzie można kupić w aptece , czy sklepach zielarskich, bo jak na razie na terenie Krakowa jest jedna zielarnia w Swoszowicach, gdzie to cudo można nabyć.
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy za opinię :) tak w prawie każdym opakowaniu produktów Narum jest 30 kapsułek. Oczywiście może Pani wzmocnić działanie probiotyku działając bezpośrednio na jelita np. Zestawem Power Pack lub Standard Pack. Będziemy przeprowadzać certyfikację w sklepach, więc również mam nadzieję, że niedługo pojawi się lista naszych partnerów.
2021-02-11 14:12:24
Córce 4 l miksuje z bananem, truskawkami i nieco mleka - robię taki owocowy shake, uwielbia to jak i cała rodzina.
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy za opinię! :)