Opinie użytkowników o towarze:

2021-05-06 09:12:29
Narum Fast to flagowy i jeden z najważniejszych produktow w firmie Narum.Jest to rewelacyjny preparat -metabiotyk o szerokim leczniczym spektrum działania.
W ostatnim tygodniu miałam okazję się o tym przekonać, przeziębiłam się i zawiało mnie -rozoczęłam suplemenetację i tym razem miałam dostęp do tego specyfiku - przekonałam się o działaniu - ABSOLUTNIE przyspieszył moje zdrowienie. Mimo kiepskiej kondycji, pogarszajacej sie z godziny na godzinę, wysokiej temperatury,ból glowy, dreszcze, katar i suchy kaszel- włączylam"Narum Fast " doustnie i dodatkowo zastosowalam inhalacje z tego preparatu. Uwierzcie, że po 3 dniach całkowicie wyzdrowiałam. Faktem jest, że dotychczas stosowałam uzdrawianie swoimi metodami, ale nigdy nie widzialam na poziomie fizycznym tak ogromnej detoksykacji - otóż ja się nie pocę, nigdy nie odczuwałam (nawet w czasie choroby) żeby moj pot i ciało nieładnie pachniało - teraz czułam nieprzyjemny zapach i wzmorzone pocenie się, które ustąpiło wraz z ustąpieniem choroby, oczywiscie kontynuuję terapię, ale pot i nieprzyjemny zapach ciala znieknęły. POLECAM preparaty zarowno do terapii w leczeniu schorzeń jak i profilaktyki.
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy bardzo za opinię : )
2021-04-09 09:31:28
Świetne probiotyki, polecam swoim znajomym i nie tylko znajomym. Na pewno działają, tylko trzeba stosować według zaleceń na ulotkach.
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy za opinię :)
2021-03-18 15:49:09
Bardzo dobry produkt, szybkie efekty. Polecam
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy : )
2021-03-18 13:32:27
Polecam
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy za komentarz:)
2021-03-16 15:07:28
Mam częste migreny, ból nie do wytrzymania ale częstotliwość występowania zmniejszyła się odkąd stosuję na zmianę z Narum + Mumio. Pozdrawiam i polecam
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy zza opinię :)
2021-03-10 14:27:00
Miałam 19 lat, gdy zgłosiłam się po poradę do Narum z uporczywym trądzikiem i zaparciami. Te problemy utrzymywały się od kilku lat i bardzo utrudniały mi życie ( moja twarz była w wielkich ropniach ). Zgodnie z poradą zaczęłam od odrobaczania, z czasem zmieniłam swoją dietę i cały ten czas stosowałam Narimax Fast dojelitowo 3x3 dziennie oraz jako maseczka na twarz 2 kapsułki z małą ilością wody do wcierania na noc. I dziś po dwóch latach moja twarz może nie jest idealna, ale naprawdę wszystko z niej zeszło , zaparcia również przeszły. Ciesze się, że trafiłam na Narum. Szeczerze polecam Narimax Fast
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękuję za opinię i kawałek historii. Mamy nadzieję, że pomoże kolejnym osobom zmagającym się z tymi dolegliwościami, a dla Pani życzymy dużo zdrowia i pozytywnej energii :)
2021-02-12 09:15:11
Niebieski Narimax jest super, a to musi być bomba :), Już nie mogę się doczekać :)
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy :) Aktualnie wprowadzamy nowy produkt, który wg. nas będzie HITEM https://mynarum.com/mumio-acidofilne-250-mg--30-kapsulek,76,131.html :)
2021-02-11 12:55:13
Od tygodnia 3x dziennie podaję Narimax choremu mężowi ( stan zapalny dróg moczowych, , stwierdzony wcześniej stan zapalny trzustki, zmiany w jelitach , w dodatku po wylewie) . Wspomagam leczenie ( niestety szpitalne) dużymi dawkami wit.D3 , E,,K2MK7, A. Wcześniejszy pobyt w szpitalu - niepokój i pobudzenie - teraz prawie ustąpiło. Lepszy kontakt . Duży pozytyw.
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy, że podzieliła się Pani z nami swoją opinią ! Życzymy dużo zdrowia dla męża i sił dla Pani :)
2021-02-11 11:08:39
Witam, mąż miał ropiejącą ranę w okolicy skroni. Przez 9 lat lekarze rozkładali ręce. Stwierdzono, że ma tam gronkowca i oni już nic nie poradzą. Zakupiłam Narimax Fast. Podawałam mężowi doustnie 6 kapsułek dziennie i robiłam okłady na ranę i naprawdę dziękuję z całego serca, bo rana po prostu zaczęła się goić. Teraz przechodzimy oczywiście kurację odrobaczającą i wkrótce znów wrócimy do Narimax Fast.
Odpowiedź obsługi sklepu:Cieszymy się razem z Państwem :) Po kuracji odrobaczającej zachęcamy do wypróbowania innych pakietów, by wzmocnić organizm i dostarczyć mu niezbędnych mikro i makro elementów np. Power Pack.