Opinie użytkowników o towarze:

2021-03-18 09:30:54
Super zestaw polecam. Uwielbiam to połączenie tabletek na żołądek i kapsułek na jelita. Teraz czuję, że wszystko pracuję - nie ma wzdęć ani zaparć, przeszły bóle brzucha. Polecam
Odpowiedź obsługi sklepu:Cieszymy się i dziękujemy za opinię :)
2021-03-10 13:38:07
Mam stwierdzone Helicobakter Pylori. 4 miesiące temu zacząłem kurację wg Państwa zaleceń: pierwsze odrobaczanie, później pakiet żołądkowy i przyznam, że dziś czuję się dużo lepiej, a badania wykazują cofanie się mojej choroby. Wiem, że jeszcze dużo pracy przedemną, zmiana nawyków żywieniowych, ale chce dziś podziękować, bo Państwa produkty naprawdę pomagają. Dziś zamawiam kolejną kurację na odrobaczanie i zestaw żołądkowy. Niestety, jak to kiedyś, ktoś powiedział : " Ile lat się trułeś, tyle lat się lecz".
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy za opinię i życzymy dużo zdrówka:)
2021-02-12 10:53:27
Dziś mija pierwszy tydzień kuracji. Bóle żołądka i jelit przeszły w 80%. Czuję się rewelacyjnie. Uczucia miałam mieszane, ale liczy się efekt. Pewnie, że są apteczne probiotyki na rynku tańsze, ale nie miałam sił na szukanie pomocnych. Po prostu słyszałam z internetu, że Narine jest super. Ktoś zapyta co mi było? Tego nie wie nikt, żaden lekarz. Badania porobione i niewiele wykazały. Grunt, że nie boli i "wiatry" nie są dokuczliwe. Chce się żyć. I mam takie wrażenie jakby z psychiką lepiej. Wiadomo, że trzeba zmienić dietę i ruszać się ale jak miałam uprawiać sport z potwornymi boleściami?
Odpowiedź obsługi sklepu:Bardzo dziękujemy za życzliwą opinię :) Cieszą nas wszystkie historie i pozytywne doświadczenia z naszymi probiotykami :)
2021-02-11 13:24:16
Stosowałem kurację zestaw jeden, drugi, trzeci bez przerwy i absolutnie prawdą jest, że probiotyk nie namnoży się ponad swoją normę, czuję się świetnie! Teraz robię małą pauzę i przestawiam się na Power Pack. Czuję, że dopiero teraz moje jelita prawidłowo działają i skończyły się te okropne bóle brzucha. Naprawdę polecam!
Odpowiedź obsługi sklepu:Dziękujemy :)