O nas

1604581900
Mam na imię Michał. Jestem prawnikiem, przedsiębiorcą, mężem i ojcem trzech wspaniałych synów. Gdy u jednego z nich zdiagnozowano zwiotczenie mięśni, które wystąpiło na skutek pewnych działań medycznych, zacząłem szukać sposobu, by mu pomóc. Razem z żoną podawaliśmy mu różne naturalne preparaty, eksperymentowaliśmy, czytaliśmy literaturę fachową (zarówno książki, jak i publikacje w internecie). Pewnego dnia w książce Borysa Bołotowa trafiliśmy na jedno kluczowe zdanie „niesamowite właściwości bakterii Narine”. Wtedy rozpocząłem poszukiwania. W żadnych książkach dostępnych w Polsce czy Europie nie było informacji na temat tej bakterii. W internecie również nie byłem w stanie niczego znaleźć. Po wielu miesiącach poszukiwań trafiłem na kontakt do armeńskiej firmy, posiadającej swój zakład produkcyjny przy Państwowym Instytucie w Erywaniu, w którym to przechowywana jest oryginalna bakteria Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine. Kupiłem produkty swojej rodzinie, potem znajomym, wszyscy byli zachwyceni z efektów suplementacji. Kiedy mój syn całkowicie wyzdrowiał uznałem, że o Narine trzeba powiedzieć światu. Stworzyłem wtedy markę Narum i nasza firma rozpoczęła współpracę z producentem z Armenii.


Historia odkrycia Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine

Prof. Levon Akopovich Erzinkyan naukowiec i wynalazca, dr n. technicznych, dr n. biologicznych, twórca Mikrobiologii Technicznej w Armenii. Pasjonował się badaniem szczepów bakterii kwasu mlekowego, więc gdy urodziła się jego wnuczka Narine, pobrał i przeanalizował 10 rodzajów bakterii kwasu mlekowego z jej smółki. Udało mu się wyizolować wyjątkowy szczep, który wyróżniał się na tle pozostałych, gdyż był największy i odporny na antybiotyki, żółć i kwas. Nazwał go Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402. Kilka lat później ta sama dziewczynka trafiła do szpitala z ciężką infekcją jelitową. Jej organizm nie reagował na leczenie szpitalne, a lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Po konsultacji z lekarzem prowadzącym, dr Erzinkyan zaproponował, aby podjęto leczenie jego wnuczki tym właśnie szczepem. Dziewczynka wyzdrowiała, a szczep bakterii od tego zdarzenia jest znany jako Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine

1592036538


1592036542
Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine, od momentu odkrycia, był szeroko stosowany w Armenii i na terenie byłego Związku Radzieckiego. Włączono go do terapii wielu chorób w szpitalach, na oddziałach klinicznych i w ośrodkach badawczych. Podawano go w formie płynnej wszystkim noworodkom w Armenii jako pokarm uzupełniający, który szybko i bez skutków ubocznych wspomagał zdrowy rozwój dzieci. Był również wykorzystany jako element leczenia dysbiozy wśród osób, które były narażone na promieniowanie w trakcie i po wybuchu elektrowni jądrowej w Czarnobylu co zarekomendowała Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Przeprowadzone badania wykazały ogromną szerokość i różnorodność zastosowań szczepu Lactobacillus acidophilus Er-2 szczep 317/402 Narine. Dlatego też, umieszczono go w ponad piętnastu zaleceniach metodycznych, między innymi w kompleksowym leczeniu chorych na raka, białaczkę czy Aids. Do chwili obecnej dostępnych jest około 200 badań klinicznych i opublikowanych artykułów, które dokumentują bezpieczeństwo, skuteczność i sposób działania szczepu Narine. Przebadano ją na ponad 40 000 osób i każdy wynik pokazywał pozytywny wpływ na proces leczenia, nie wykazując przy tym efektów ubocznych.

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta z Armenii https://mynarine.am