Narum witamina D3 + Biominerały 300 mg, 30 kapsułek
Cena:49,90PLN
Ilość [szt.]:
Dostępność:Dużo na magazynie

Najlepsza witamina D3 dla dorosłych w kapsułkach

Suplement Diety

Suplement diety NARINE Witamina D3 z biominerałami to jeden z najlepszych suplementów witaminy D3 dla dorosłych w kapsułkach. Proponowany przez nas suplement diety NARINE Witamina D3 z biominerałami jest kompozycją składającą się z korala wapniowego (biominerału) oraz witaminy D. Połączenie korala wapniowego oraz witaminy D pozwoliło na uzyskanie wysokiej jakości suplementu pomagającego w utrzymaniu zdrowych i mocnych kości, jak i zębów.

Co daje suplementacja witaminy D3 dla dorosłych?

Suplementowanie witaminy D3, zwłaszcza w przypadku suplementów dla dorosłych, wspomaga wchłanianie się do naszego organizmu wapnia, a ten wspiera kości i zęby. Witamina D3 w pośredni sposób zatem wpływa na stan naszego układu kostnego. Proponowany przez nas suplement diety NARINE Witamina D3 z biominerałami zawiera nie tylko witaminę D, ale również koral wapniowy, co sprawia, że w jednej kapsułce zawarte jest wzmocnienie przyswajalności wapnia, jak i sam wapń! Przyjmując witaminę D3 stawiamy na zdrowe i mocne kości! Optymalny poziom witaminy D3 sprzyja również przeciwdziałaniu i łagodzeniu objawów alergii, dlatego suplementacja D3 jest tak istotna dla alergików. Nie można zapomnieć o jej działaniu na naszą psychikę – utrzymywanie się stabilnego i odpowiedniego poziomu witaminy D3 może chronić przed obniżonym nastrojem, chronicznym zmęczeniem czy znużeniem. Suplementując witaminę D3 dbasz o swoją kondycję fizyczną, ale i psychiczną.

Suplementacja witaminy D3 w kapsułkach

Suplementacja witaminy D3 w formie kapsułek jest jedną z najwygodniejszych opcji. Witamina D3 w kapsułkach przede wszystkim cechuje się wysokim skoncentrowaniem mikroelementów, jednocześnie zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. 

Na co pomaga witamina D3?

Witamina D3 będzie szczególnie pomocna w przypadku osób zagrożonych zachorowaniem na cukrzyce, ponieważ jest jednym z elementów utrzymujących prawidłowe stężenie glukozy we krwi. Dzięki swoim właściwościom wspomagającym wchłanianie się wapnia, witamina D3 przyda się tym, którzy mają problemy z łamliwością kości, ale i tym cierpiącym na nawracające choroby zębów.

Jaką dawkę witaminy D należy przyjmować?

Zalecane jest stosowanie jednej kapsułki dziennie w przypadku suplementacji NARINE witaminy D3 dla dorosłych.

Składniki:

  • koral wapniowy (zawartość wapnia: 34%),
  • cholekalcyferol (witamina D),
  • substancja żelująca: guma gellan,
  • substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza

Zalecana porcja dzienna:
- 1 kapsułka

 Skład zalecanej porcji dziennej:

  Ilość w porcji dziennej (1 kapsułka) RWS*
koral wapniowy 280 mg -
Witamina D 50 µg (2000 IU**) 1000%


*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

 **IU - jednostka międzynarodowa

Sposób użycia: Kapsułkę należy przyjmować po posiłku z niewielką ilością płynu. Można otworzyć kapsułkę i rozpuścić jej zawartość w napoju. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie spożywać przy nadwrażliwości na składniki produktu. Kobiety w ciąży i karmiące powinny spożywać preparat po konsultacji z lekarzem. Produkt dedykowany osobom dorosłym. 

Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym i nienasłonecznionym miejscu w temperaturze nie wyższej niż + 25 °C w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Technologia opakowania oraz specjalny proces produkcji gwarantuje zachowanie żywotności  bakterii probiotycznych oraz ich odpowiedniej dawki w trakcie transportu poza warunkami chłodniczymi.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na boku opakowania.

Masa netto: 9 g

Producent: “VITAWAY” LLC

0010, Republic of Armenia, Yerevan, Vardanants str., lane 2,bldg 4/39 

Wyłączny dystrybutor;

Narum Sp. z o.o.

ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa

Kupujący ten produkt kupili także: